Bu yazıda sizlere gerçekten müzik dinleyerek para kazanmanın yollarını sunacağız. İnternetten para kazanmanın birçok yolu var. Bunlar arasında en eğlenceli ve kolay yollardan birisi müzik dinlemek. 

 

Çeşitli web siteleri, kullanıcılara yeni şarkıların ve şarkı yazarlarının müziklerini incelemeleri için ödeme yapıyor.

 

 Müzik dinleyerek para kazanmanın yolunu arıyorsanız aşağıda ssıralanan site ve uygulamalara bir bakmalısınız..

 

Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanabilirim?

 

Müzik dinleyerek para kazanma aslında oldukça basit. Sadece sizlere vereceğim web sitelerine üye olmanız ve profilinizi oluşturmanız gerekiyor. Profilinizin onaylanmasından sonra hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İki şey yapmanız gerekiyor: Dinleme ve inceleme. Yeni ve gelecek sanatçıların şarkılarını dinleyin ve onlar hakkında yorum  yazın.

Ne kadar çok dinlerseniz o kadar çok para kazanırsınız. Evet gelelim hangi siteler aracılığıyla para kazanabileceğinize. Merak etmeyin sizlere sıralayacağım sitelerin hepsi gayet güvenilir siteler.

 

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

 

1- Music Xray 

Music Xray ile para kazanma tüm dünyada oldukça popüler. Music Xray, şarkıcıların/söz yazarlarının şarkılarını gönderebilecekleri ve müzik dinleyerek para kazanabilecekleri bir platformdur.

Sanatçıları yetenek avcılarına bağlayan bir web sitesi diyebilirim. Sanatçılar, sitede müziklerini tanıtmak ve hayran kitlesi oluşturmak için belirli bir ücret ödüyorlar.

Kullanıcılara veya hayranlara, bu tür amatör sanatçıların müziklerini dinlemeleri için web sitesi tarafından ödeme yapılır. Kayıtlar çoğunlukla sadece 30 saniye uzunluğunda oluyor.

Kullanıcılarına şarkı başına 10 sent ödeniyor. Sitenin size ödeme yapması için minimum eşik 20 ABD doları. Music Xray, kullanıcılarına yalnızca PayPal üzerinden ödeme yaptığını belirtmem gerekiyor.

 

2- RadioEarn

Radyo dinleyerek pasif gelir elde etmek istiyorsanız RadioEarn harika bir web sitesidir. Kendinize bir profil oluşturarak bu işe başlarsınız. Burada karşınıza çıkan radyo kanallarını ziyaret edecek ve dinleyeceksiniz.

RadioEarn size farklı bir para kazanma yöntemi de sunuyor. Eğer web yöneticisiyseniz, diğer kullanıcıların dinlemesi için radyoyu web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu seçenek de size pasif para kazandıracaktır.

 

3- Playlist Push

Müzik dinleyerek para kazanma için sizlere önereceğim diğer bir site Playlist Push. Şarkıları dinleyip yorumladığınız için para alabilmek süper değil mi? Playlist Push, tam olarak bunu yapmanızı sağlar.

Platformun arkasındaki fikir, bağımsız sanatçıları ve şarkıcıları desteklemek ve yetenekli şarkıcıların en üst seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak. Müzik zevkiniz olduğunu ve yorum yazma konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, bu web sitesi tam size göre!

Siteden para kazanmak için site sizden emin olmak istiyor bunun için Spotify, Youtube music veya Apple music’te bir çalma listesinin sahibi olmanız gerekir. Ayrıca belli bir sayıda takipçinizin de olması lazım.

Playlist Push, harika bir ödeme oranı sunar. İncelediğiniz her şarkı için 12$ kazanacaksınız.


4- Hit Predictor